PETZZEE для тварин - EezzeE Ltd

Способи оплати

Ми піклуємся про Вас та пропонуємо різні способи оплати під час замовлення та в момент його отримання.
Обирайте найзручніший спосіб оплати та заощаджуйте свій час!

Безготівкова оплата при оформленні замовлення

Ми приймаємо онлайн платежі кредитними та дебітними картками. Ви можете оплатити замовлення у момент його оформлення картками MasterCard або Visa. Даний варіант оплати дозволить заощадити час при отриманні посилки. При зустрічі з кур’єром або у поштовому відділенні вам необхідно буде сплатити за доставку (у відповідності з умовами перевізника) та просто забрати замовлення, попередньо надавши документ, що підтверджує особу одержувача.

Оплата готівкою або карткою при отриманні на поштових відділеннях

При отриманні посилки на відділеннях Нової Пошти ви можете:

a) розрахуватися готівкою за ваше замовлення та послугу доставки у відповідності з умовами перевізника.
b) сплатити карткою за ваше замовлення та послугу доставки у відповідності з умовами перевізника.

Способи доставки

Строк доставки Вашого відправлення компанією «Нова пошта» до пункту призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів.

Замовлення, що оформлені до 14:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00 – ми передаємо компанії “Нова Пошта” на наступний день. Після цього перевізник сповістить Вас про точні строки та час прибуття товару до пункту призначення.
Тариф за доставку буде сформований у відповідності з умовами перевізника.

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова пошта».

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5 робочих днів, після вичерпання цього терміну замовлення відправляється назад. При оплаті карткою на сайті, зазначений в замовленні отримувач, має показати документ, що засвідчує особу, або штрих-код одержувача у додатку “Нової пошти” (для заказів на суму до 5 000 грн.).

Замовлення з доставкою через “Нову пошту” приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії “Нова пошта” ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви можете відстежити статус доставки замовлення за допомогою спеціального сервісу “Нової пошти” на сайті компанії.

Також ми пропонуємо опцію самовивозу зі складів в м. Київ та Бровари.

0
    0
    Кошик
    Тут нічого немає :(