PETZZEE для тварин - EezzeE Ltd

Про формулу

Хлорноватиста кислота є одним з найефективніших відомих біоцидів. Ця слабка кислота з хімічною назвою HClO або HOCl — це той самий хімічний елемент, який виробляється імунною системою для знищення інвазивних організмів та боротьби з інфекцією.

Це біоцид, настільки безпечний для людей і тварин, що ми вже маємо його в організмі.

Перш ніж пояснити науку, подивіться цей  відеоролик  про те, як білі кров’яні клітини переслідують і поглинають бактерії. Він показує, що відбувається, коли наша здорова імунна система бореться з небажаними мікроорганізмами. Як бачите, у бактерій немає шансів.

Отже, як це працює? Коротше кажучи, ці білі кров’яні клітини (нейтрофіли) в імунній системі людини виробляють хлорноватисту кислоту. 

Ця слабка кислота, яка природно зустрічається в організмі, вбиває інвазивні організми через опосередковане мієлопероксидазою перекисне окислення іонів хлориду.

Технологія EezzeE Aquazee імітує імунну систему, виробляючи хлорноватисту кислоту (HOCl) для боротьби з вірусами, бактеріями та іншими мікроорганізмами. Ми виробляємо HOCl за допомогою процесу  електродіалізу (ED) , використовуючи сіль і воду.

Є й інші компанії, які виробляють генератори HOCl та упаковану хлорноватисту кислоту. Однак технологія EezzeE Aquazee є новаторською з трьох причин:

  1. Наші продукти дійсно стабілізуються. Вони не містять штучних стабілізаторів і не є керованими продуктами розпаду. Це пояснюється унікальною конструкцією нашого електрохімічного елемента.
  2. Наша конструкція осередку означає, що наші генератори не потребують тривалого простою в технічному обслуговуванні.
  3. Ми можемо створити розчин хлорноватистой кислоти високої чистоти в широкому діапазоні pH. Це пояснюється тим, що наша технологія порушує звичайну хімічну рівновагу хлору, коли присутність хлору залежить від рН розчину і є сумішшю хлору, хлорноватистой кислоти та гіпохлориту натрію.

Нам вдалося справді стабілізувати розчини хлорноватистой кислоти, отримані за допомогою технології електрохімічної активації (ЕХА).

0
    0
    Кошик
    Тут нічого немає :(