PETZZEE для тварин - EezzeE Ltd

СПРЕЙ ДЛЯ ТВАРИН PETZZEE

завжди з Вами для надійного захисту

Спрей для тварин PETZZEE

Дезінфектант PETZZEE – інноваційний продукт для тварин, розроблений за унікальною технологією від світового лідера в розробках HOCI – EezzeE Ltd (Великобританія), що базується на хлорнуватистій кислоті.

Він використовується для зовнішньої обробки ран, шкіри, слизових оболонок очей і вух для лікування та упередження хвороб.

PETZZEE вбиває 99.9999% бактерій, вірусів, грибків менше ніж за хвилину після нанесення. При цьому він зволожує та очищує шкіру тварини, стимулює загоєння. Технологія не викликає подразнення та не відчувається навіть на пошкоджених тканинах, що значно полегшує лікування.

PETZZEE – не містить токсичних та шкідливих речовин і абсолютно безпечний для тварин.

ДЛЯ ЧОГО

Рани та подряпини

Укуси та інші пошкодження

Хвороби шкіри

Спосіб застосування: очистіть ділянку шкіри. За допомогою спреєвої насадки нанесіть тонким шаром на шкіру (3-5 натискань).

Через 10 секунд промокніть ватним диском, серветкою або залиште до повного вбирання. Можна повторити процедуру при необхідності протягом дня. Не потребує змивання.

petzzee (Публикация в Instagram)

9 НЕОЧЕВИДНИХ ПРИЧИН ВИКОРИСТОВУВАТИ СПРЕЙ PETZZEE:

 1. Це натуральний і високоефективний засіб проти бактерій, грибків і вірусів.
 2. Не містить спирт, ароматизатори, антибіотики, хімічні добавки.
 3. М’який і безпечний для тварин і людей.
 4. Безпечний при обробці житлової зони.
 5. Підходить для обробки будь-яких предметів і поверхонь, попередньо очищених: предметів догляду, аксесуарів, місць утримання тварин, чистої шкіри подушечок лап, шерсті, рук господаря.
 6. Зволожує пошкоджені тканини шкіри та сприяє їх швидкому загоєнню.
 7. У лічені секунди вбиває 99,9999% патогенних бактерій, грибків і вірусів.
 8. Усуває запах, вбиваючи бактерії, які його виділяють.
 9. Не подразнює шкіру і не викликає алергію.

ПРО ДІЮЧУ РЕЧОВИНУ

Хлорноватиста кислота – одна з найефективніших відомих біоцидів. Ця слабка кислота з хімічною назвою HClO або HOCl – це та сама хімічна речовина, що виробляється імунною системою людини для вбивства інвазійних організмів та боротьби з інфекцією.

Універсальний

Використовується як для лікування, так і для щоденного догляду за улюбленцем.

Безпечний для всіх

Формула є абсолютно безпечною, не викликає подразнень та болю. Не містить токсичних речовин, антибіотиків.

Знімає запалення та прискорює загоєння

Формула збалансована таким чином, що має комплексний вплив на шкіру тварини: дезінфікує, знищує бактерії та грибки, прискорює загоєння пошкодження, знімає запалення та неприємні запахи.

Найефективніша дезінфекція

Засіб вбиває 99,9999% бактерій, грибків, вірусів завдяки технології хлорноватистої кислоти та загальній формулі..

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

BS EN 14476 -Кількісний тест на вірицидну суспензію хімічних дезінфікуючих та антисептичних засобів, що використовуються в медицині.
BS EN 1276 – є європейським стандартом бактерицидної активності хімічних дезінфікуючих засобів як доказ ефективного контролю інфекційпроти шкідливих мікроорганізмів, таких як MRSA, сальмонела, кишкова паличка, вірус грипу (H1N1) та синьогнійна паличка.
BS EN 13704 – Нещодавно оновлено кількісне випробування суспензії для оцінки спорицидної активності хімічних дезінфікуючих засобів, щовикористовуються у харчових, промислових, побутових та інституційних сферах.
BS EN 13697 – Кількісний непористий поверхневий тест для оцінки бактерицидної та/або фунгіцидної активності хімічних дезінфікуючихзасобів, що використовуються у харчових, промислових, побутових та інституційних сферах.
BS EN 1656 – Кількісне випробування суспензії для оцінки бактерицидної активності хімічних дезінфікуючих та антисептичних засобів, щовикористовуються у ветеринарній сфері.
BS EN 14204 – є кількісним випробуванням суспензії для оцінки мікобактерицидної активності хімічних дезінфікуючих засобів дляінструментів, що використовуються у ветеринарній сфері – Метод випробування та вимоги (Фаза 2, Крок 1).

Ми всі бачимо так багато рекламованих продуктів, які стверджують, що вони вбивають 99,9% бактерій. Це звучить добре, але насправді цього недостатньо, щоб наблизитися до проходження дуже суворого тесту EN стандартів EN.Це також означає, що за відповідних умов тепла бактерії, що залишилися, можуть повернутися до початковогонавантаження всього за 2 години.

З 1 млн бактерій звичайний продукт з 99,9% знищенням залишає 1000 бактерій живими. EezzeE з 99,9999%знищенням залишає 0-1 бактерій ще живими.

ПРО КОМПАНІЮ

Британський виробник EezzeE

EezzeE ™ Ltd є світовим лідером у революції хлорноватистої кислоти. Наші біоцидні продукти представляють нову еру в галузі здоров’я та гігієни, яка використовує HOCl, високоефективну слабку кислоту, яка природно присутня в імунній системі людини.

На відміну від інших продуктів HOCl на ринку, наші біоциди були випробувані в незалежних лабораторіях Великобританії та провідних університетах і відповідають суворим регламентам ЄС щодо біоцидів.

Адреса

Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Кутузова 12 (Головний склад)

Email

eezzeesalesua@gmail.com

З питань співробітництва, розміщення товарів чи закупок, надсилайте запит на пошту – керівник комерційного відділу оперативно зв’яжеться з Вами.

Телефон

+38 063 586 67 92 – Telegram (Загальна лінія)

0
  0
  Кошик
  Тут нічого немає :(